Nawigacja
Portal SP6 Skawina
  Strona Główna
  Nasza Szkoła
  Laureaci i Finaliści konkursów przedmiotowych
  Stypendyści Burmistrza MiG Skawina

Dokumenty
  Programy i Podręczniki
  Regulaminy Wewnętrzne
  Kryteria Oceniania

Wizualizacje

Organizacja Pracy
Dyrekcja Szkoły
Sekretariat
Pedagodzy i Psycholog
Pielęgniarka
Grono Pedagogiczne
Biblioteka i Czytelnia
Rada Rodziców
Samorząd Uczniowski
Plan Organizacji
podział godzin klas
kalendarz szkolny
oddziały w gimnazjum
BUS korabniki
GIMBUS
Witamy
ZASTĘPSTWA poniedziałek || wtorek || środa || czwartek || piątek ||

Laureaci i Finaliści konkursów przedmiotowych

LAUREACI I FINALIŚCI
ETAPU WOJEWÓDZKIEGO KONKURSÓW PRZEDMIOTOWCH
Laureaci 2016/2017
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Geografia Natalia Małek 2b Bożena Malada
Biologia Michał Lelek 2e Katarzyna Wątor
Religia Agnieszka Wycisk3f Elżbieta Żmuda
Finaliści 2016/2017
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Geografia Anastazja Spólnik 3d Bożena Malada
Geografia Jakub Słomiany 2i Bożena Malada
Biologia Patryk Blak 3d Anna Biegaj
WOS Damian Ochoński 3d Maria Krawiec
Język angielski Marek Ostafin 3h Anna Kozana
Finaliści 2015/2016
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Biologia Kamila Bugaj 3e Katarzyna Wątor
Biologia Wiktor Drożdż 3f Renata Drożniowska
Chemia Martyna Zapalska 3f Renata Drożniowska
Fizyka Szymon Kurowski 3b Zygmunt Król
Język Angielski Kacper Dziadkowiec 3b Grażyna Śmiałek
Język Angielski Oliwia Jaworska 3b Grażyna Śmiałek
Język Angielski Marek Ostafin 2h Anna Kozana
WOS Oliwia Jaworska 3f Elżbieta Chmielewska
Informatyka Jacek Nowicki 3f Mirosław Tuleja
Laureaci 2014/2015
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Geografia Jakub Buras 3cAneta Wasilewska
Biologia Barbara Chojnacka 3cAnna Biegaj
Finaliści 2014/2015
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Geografia Dawid Woźniak 2fBożena Malada
Geografia Sebastian Kudela 3cAneta Wasilewska
Biologia Olga Chromniak 3cAnna Biegaj
Matematyka Adam Góra 3cDorota Żmuda
Matematyka Daniel Ruchlewicz 3cDorota Żmuda
WOS Bartłomiej Romek 3cBarbara Raputa
Laureaci 2013/2014
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Matematyka Dawid Bucki 3jSławomir Gruca
Fizyka Dawid Bucki 3jZygmunt Król
Finaliści 2013/2014
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Historia Dominik Lisek 3bElżbieta Chmielewska
Biologia Żaneta Góra 3jAnna Biegaj
Biologia Kamila Kurańska 3hKatarzyna Wątor
Matematyka Jakub Wydra 3jSławomir Gruca
Język Niemiecki Sophia Krupnik 3dBeata Klamerus
Geografia Jakub Buras 2cAneta Wasilewska
Geografia Dominik Ożóg 3jBożena Malada
Laureaci 2012/2013
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Język Niemiecki Mariola Machnik 3aKinga Kowalska
Finaliści 2012/2013
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Język Niemiecki Maximilian Mikosh 3bMagdalena Janik
Język Angielski Sandra Batko 3hMonika Rocha
Fizyka Dawid Bucki
Kamil Przybyło
2j
3e
Zygmunt Król
Geografia Aleksandra Stachurska 3aBożena Malada
Chemia Kamil Przybyło 3eRenata Drożniowska
Laureaci 2011/2012
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Chemia Jagoda Sikorska 3iRenata Drożniowska
Informatyka Krzysztof Czopek 3iMirosław Tuleja
Finaliści 2011/2012
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Język Angielski Justyna Jędrzejczyk 3iJoanna Kulesz-Kotowska
Fizyka Wojciech Franczuk
Kamil Baczyński
3i
3i
Zygmunt Król
Język Niemiecki Mariola Machnik 2aKinga Kowalska
Historia Jakub Kozłowski 3iBarbara Raputa
Geografia Edyta Czopek 3iBożena Malada
Biologia Jagoda Sikorska 3iKatarzyna Wątor
Laureaci 2010/2011
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Matematyka Michał Nieć 3aMałgorzata Wątorska
Chemia Michał Nieć 3aRenata Drożniowska
Finaliści 2010/2011
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Język Polski Justyna Jędrzejczyk 2iKatarzyna Guzik
Informatyka Michał Nieć
Krzysztof Czopek
3a
2i
Mirosław Tuleja
Chemia Kamil Ożóg3aRenata Drożniowska
Język Angielski Justyna Jędrzejczyk 2iJoanna Kulesz-Kotowska
Fizyka Piotr Oszczyk 3aZygmunt Król
Język Niemiecki Dominik Krupnik
Mariola Machnik
2f
1a
Kinga Kowalska
Historia Jakub Kozłowski 2iBarbara Raputa
Geografia Edyta Czopek
Bartosz Nowak
2i
3a
Bożena Malada
Aneta Wasilewska
Laureaci 2009/2010
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Historia Wojtek Piątek3eBarbara Raputa
Informatyka Dawid Rusnak3aMirosław Tuleja
Finaliści 2009/2010
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Geografia Emilia Buksik3e Bożena Malada
Geografia Agnieszka Kapuścińska3aBożena Malada
Religia Jagoda Sikorska1iKs.Wiesław Widuch
Informatyka Krzystof Czopek 1i Mirosław Tuleja
J.Polski Zuzanna Czwarkiel 3e Monika Kulbacka
MatematykaZuzanna Czwarkier 3eDorota Żmuda
MatematykaDawid Rusnak 3aEwa Kochan
Laureaci 2008/2009
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
ChemiaJoanna Król 3aBarbara Stec
Finaliści 2008/2009
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Geografia Emilia Buksik2e Bożena Malada
Historia Wojciech Piątek2eBarbara Raputa
Historia Aleksander Smal2aElżbieta Chmielewska
Biologia Karolina Żmuda 3eKatarzyna Wątor
Wiem Więcej Mateusz Wyroba 3aBarbara Raputa
ChemiaJoanna Król 3aBarbara Stec
InformatykaDawid Rusnak 2a Mirosław Tuleja
Laureaci 2007/2008
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Chemia Monika Zakrzewska3g Barbara Stec
Geografia Piotr Tomczyk3g Bożena Malada
Informatyka Dawid Rusnak1a Mirosław Tuleja
Język angielskiAdam Gąsiorowski3g Małgorzata Zalewska Latko
HistoriaMałgorzata Krasowska3i Maria Krawiec
Finaliści 2007/2008
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Chemia Joanna Król 2a Barbara Stec
Geografia Bartosz Stachurski 3g Bożena Malada
Fizyka Maciej Padło 3i Krystyna Bahyrycz
Biologia Małgorzata Krasowska 3i Katarzyna Wątor
Matematyka Mateusz Jaskuła
Monika Zakrzewska
3i
3g
Sławomir Gruca
Małgorzata Wątorska
Laureaci 2006/2007
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Chemia Tomasz Król
Mateusz Świrski
3i Barbara Stec
Barbara Stec
Geografia Edyta Oszczyk3j Cecylia Konik
Język angielskiMarek Pędziwiatr3j Małgorzata Zalewska Latko
Biologia Agata Łukasik3j Anna Biegaj
HistoriaKarolina Radziszowska
Adam Gąsiorowski
3j
2g
Maria Krawiec
Maria Krawiec
Finaliści 2006/2007
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Chemia Tomasz Król
Mateusz Świrski
3j
3j
Barbara Stec
Barbara Stec
Język angielski Adrian Ciesielka
Agata Łukasik
Marek Pędziwiatr
3j
3j
3j
Małgorzata Zalewska Latko
Małgorzata Zalewska Latko
Małgorzata Zalewska Latko
Fizyka Tomasz Król3j Krystyna Bahyrycz
Historia Karolina Radziszowska
Adam Gąsiorowski
Joanna Glejzer
3j
2g
3j
Maria Krawiec
Maria Krawiec
Maria Krawiec
Biologia Magdalena Piątkowska
Magdalena Monica
Agata Łukasik
Izabela Osmańska
3j
3e
3j
3j
Anna Biegaj
Anna Biegaj
Anna Biegaj
Anna Biegaj
Laureaci 2005/2006
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Chemia Michał Masiulaniec 3i Barbara Stec
Język polski Magdalena Monica2e Agnieszka Cichoń
Geografia Joanna Malada3j Cecylia Konik
Język angielskiMagdalena Madeja3j Małgorzata Zalewska Latko
Matematyka Marek Milowski3i Małgorzata Wątorska
Fizyka Marek Milowski
Michał Masiulaniec
3i
3i
Krystyna Bahyrycz
Krystyna Bahyrycz
Finaliści 2005/2006
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Język polski Agata Łukasik
Paula Wrona
2j
3j
Agnieszka Hajto
Agnieszka Hajto
Matematyka Michał Masiulaniec3i
3i
Małgorzata Wątorska
Historia Piotr Płonka3k Maria Krawiec
Laureaci 2004/2005
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Fizyka Bartosz Szabucki3j Krystyna Bahyrycz
Chemia Zbigniew Baster
Leszek Nowakowski
Sebastian Kania
3d
3i
3k
Barbara Stec
Anna Rzeszótko
Anna Rzeszótko
Historia Michał Masiulaniec2iBarbara Raputa
Język angielski Magdalena Madeja 2j Małgorzata Zalewska Latko
Geografia Leszek Nowakowski 3i Bożena Malada
Biologia Agnieszka Sikorska
Mateusz Głowa
3k
3k
Anna Biegaj
Anna Biegaj
Finaliści 2004/2005
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Matematyka Marcin Krupnik 3k Ewa Kochan
Fizyka Zbigniew Baster
Marek Wątor
Marcin Krupnik
3d
3i
3k
Zygmunt Król
Krystyna Bahyrycz
Krystyna Bahyrycz
Chemia Edyta Ostrogórska
Mateusz Rakoczy
Bartosz Szabucki
3e
3j
3j
Barbara Stec
Barbara Stec
Barbara Stec
Historia Sylwia Cygan
Anna Sieprawska
Honorata Woźniak
Marcin Zarakowski
3i
3j
3e
2i
Maria Krawiec
Maria Krawiec
Maria Krawiec
Barbara Raputa
Laureaci 2003/2004
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Matematyka Grzegorz Sikorski3kEleonora Kasiarz
Fizyka Maciej Chodyń
Krzysztof Sudoł
3i
3i
Krystyna Bahyrycz
Krystyna Bahyrycz
Finaliści 2003/2004
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Matematyka Marcin Krupnik2k Ewa Kochan
Fizyka Grzegorz Sikorski3kKrystyna Bahyrycz
Chemia Maciej Chodyń
Leszek Nowakowski
3i
2i
Barbara Stec
Anna Rzeszótko
Historia Michał Masiulaniec 1iBarbara Raputa
Biologia Agniezka Sikorska 1iAnna Biegaj
Język niemieckiAleksandra Lipa 3jKinga Kowalska
Język angielskiJustyna Buksik
Anna Figura
3j
3j
Małgorzata Zalewska Latko
Małgorzata Zalewska Latko
Laureaci 2002/2003
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Matematyka Artur Machno
Michał Milowski
3j
3i
Ewa Kochan
Ewa Kochan
Chemia Michał Milowski3iBarbara Stec
Finaliści 2002/2003
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Fizyka Artur Machno
Michał Milowski
Maciej Chodyń
3j
3i
2i
Krystyna Bahyrycz
Krystyna Bahyrycz
Krystyna Bahyrycz
Historia Krzysztof Studnicki3fTeresa Józefiak
Język polskiPaulina Ciak
Iwona Bisaga
Anna Figura
Iwona Lizak
3j
3j
2j
3j
Katarzyna Guzik
Katarzyna Guzik
Agnieszka Hajto
Aleksandra Krasuska
Język angielskiIwona Bisaga
Anna Figura
2j
2j
Małgorzata Zalewska Latko
Małgorzata Zalewska Latko
Laureaci 2001/2002
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Matematyka Artur Machno2jEwa Kochan
Ewa Kochan
FizykaSylwia Milc3iKrystyna Bahyrycz
Język polskiEwa Sobczak3lKatarzyna Guzik
Finaliści 2001/2002
Przedmiot Imię i nazwisko ucznia Klasa Nauczyciel prowadzący
Język polskiKoryna Lewandowska
Adriana Haranek
3a
3e
Agnieszka Hajto
Beata Blak
^ powrót na początek strony ^

REKRUTACJA do SP Nr 6
Rekrutacja do klas I Szkoły Podstawowej Nr 6 im. Noblistów Polskich
DLA KLAS 2
SPInKA
Projekt edukacyjny
DLA KLAS 3
SPInKA
Egzamin gimnazjalny
Rekrutacja do szkół ponadgimnazjalnych
Zanim wybierzesz...
kształcenie zawodowe
informator o zawodach
Polecamy
GALERIE ZDJĘĆ
program COMENIUS
Gazetka Szkolna
Użytkowników Online
Gości Online: 3
Brak Użytkowników Online
bullet 5488256 Unikalnych wizyt
Logowanie
Login

Hasło

Zapamiętaj mnie



Zapomniane hasło?
Szansa na Nobla

Gimnazjum Nr 1 w Skawinie im. Noblistów Polskich, Skawina, gimnazjum
Gimnazjum Nr 1 w Skawinie im. Noblistów Polskich, Skawina, gimnazjum Szkoła Podstawowa Nr 6 z Oddziałami Integracyjnymi
im. Noblistów Polskich
ul. Witosa 4
32 - 050 Skawina
tel. | fax (012) 291 - 21 - 96
e-mail gim1@poczta.fm
Gimnazjum Nr 1 w Skawinie im. Noblistów Polskich, Skawina, gimnazjum