Zastępstwa w dniu 2017-12-06 środa
Elżbieta Chmielewska
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2F - Uczniowie przychodzą na 8:55    
2 2 2F - wos, 10 M. Mikoś  
4 2 2E - wych.rodz., 9 R. Tabak-Schabik za nieobecny oddział, WF
       
Magdalena Janik
lekcja opis zastępca uwagi
4 1 1a - j.angielski, 23 D. Skowronek  
5 II język 2DF - j.rosyjski, 4a D. Prusak biblioteka
6 II język 3HI - j.rosyjski, 4a A. Hajto biblioteka
7 II język 2AC - j.rosyjski, 4a D. Prusak biblioteka
8 II język 3AB - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. Biegaj
       
Agnieszka Kierzkowska
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2D(1) - Uczniowie przychodzą na 8:55    
3 3 3G(1) - wf, 12 M. Tuleja za nieobecny oddział, informatyka
       
Iwona Kondratiuk
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 3C - j.polski, 7 J. Wielowska geografia
6 3 3C - j.polski, 7 U. Hynek za nieobecny oddział, WF
7 3 3F - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
       
Aleksandra Krasuska
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2I - j.polski, 5 J. Zając za nieobecny oddział, matematyka
2 3 3B - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
4 9 7a - j.polski, 5 B. Malada za nieobecny oddział, geografia
5 2 2H - j.polski, 5 M. Krawiec za nieobecny oddział, historia
       
Monika Lipiec
lekcja opis zastępca uwagi
2 2 2A(1) - Uczniowie przychodza na 9:50    
4 3 3A(1) - j.angielski, 2 J. Zając matematyka
5 3 3H(1) - j.angielski, 10 M. Zalewska-Latko złączenie grup
6 2 2E(2) - j.angielski, 5 M. Rocha złączenie grup
7 3 3D(1) - j.angielski, 5 A. Kozana złączenie grup
       
Agata Mikulec
lekcja opis zastępca uwagi
2 w-f dziewcząt 7a i 7b - wf, ko M. Sikora WF
3 w-f dziewcząt 3E i 3H - wf, ko L. Kępa WF
5 4 4a - wf, 5 M. Kulbacka  
6 3 3A(1) - wf, at L. Kępa  
7 2 2G(1) - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. Guzik
       
Maciej Potoczny
lekcja opis zastępca uwagi
2 w-f chłopców 2H i 2I - wf, 25 A. Bartusik  
3 w-f chłopców 3E i 3G - wf, J. Zając matematyka
4 w-f chłopców 3D i 3F - wf, sg2 M. Sikora  
       
Andrzej Romek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2G - historia, 8 P. Raczkowska-Papież za nieobecny oddział, historia
2 2 2D - historia, 8 J. Zając matematyka
3 2 2D - wos, 8 K. Guzik j. polski
       
Grażyna Śmiałek
lekcja opis zastępca uwagi
2 4 4a - j.angielski, 19 S. Gruca za nieobecny oddział, matematyka
3 3 3C(2) - j.angielski, 11 A. Kozana za nieobecny oddział, j. angielski
5 2 2C(2) - j.angielski, 11a L. Kępa WF
7 2 2B(2) - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. Drożniowska
       
Magdalena Wrona
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 3G - j.polski, 2 A. Hajto j. polski
6 3 3G - j.polski, 2 E. Król za nieobecny oddział, chemia
7 3 3A - j.polski, 2 A. Biegaj za nieobecny oddział,biologia
8 3 3D - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. Kozana p. Lipiec
       
Elżbieta Żmuda
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2B - Uczniowie przychodzą na 8:55    
2 2 2C - religia, 12 A. Tysiąc informatyka
3 2 2F - religia, 1 M. Rocha za nieobecny oddział, j. angielski
4 2 2H - religia, 1 P. Raczkowska-Papież historia
5 3 3F - Bez konsekwencji (nieobecny oddział nauczyciela)    
6 2 2D - religia, 1 B. Malada za nieobecny oddział, geografia
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN