Zastępstwa w dniu 2017-10-20 piątek
Anna Biegaj
lekcja opis zastępca uwagi
1 3 3H - Uczniowie przychodzą na 8:55    
2 2 2B - Godzina z wychowawcą, 7 Justyna Zając  
4 3 3D - Biologia, 24 Justyna Terkalska fizyka
5 2 2A - Biologia, 24 Andrzej Romek  
6 9 7b - Biologia, 24 Iwona Kondratiuk j. polski
7 3 3F - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. E. Król
       
Ireneusz Borowiński
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 2G - Zajęcia techniczne, 27 Justyna Zając matematyka
7 3 3D - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. Terkalska
       
Krzysztof Bożek
lekcja opis zastępca uwagi
5 9 7b - Muzyka, 10 Justyna Zając  
6 4 4a - Muzyka, 12 Mirosław Tuleja informatyka
7 9 7a - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. Krasuska
       
Katarzyna Guzik
lekcja opis zastępca uwagi
1 9 7b - Uczniowie przychodzą na 8:55    
2 2 2F - Uczniowie przychodza na 9:50    
3 3 3H - Język polski, 6 Justyna Zając  
4 2 2G - Język polski, 6 Ewa Król chemia
       
Urszula Hynek
lekcja opis zastępca uwagi
3 w-f dziewcząt 2B i 2F - Wychowanie fizyczne, Dorota Prusak biblioteka
4 2 2A(1) - Wychowanie fizyczne, Justyna Zając świetlica
5 2 2E(1) - Wychowanie fizyczne, ko Leszek Kępa WF
6 3 3B(1) - Wychowanie fizyczne, sg3 Leszek Kępa WF
       
Agata Mikulec
lekcja opis zastępca uwagi
3 4 4a - Wychowanie fizyczne, at Małgorzata Wątorska matematyka
4 w-f dziewcząt 7a i 7b - Wychowanie fizyczne, ko Agnieszka Kierzkowska WF
5 2 2G(1) - Wychowanie fizyczne, at Agnieszka Kierzkowska WF
6 3 3A(1) - Wychowanie fizyczne, ko Agnieszka Kierzkowska WF
7 w-f dziewcząt 3E i 3H - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. E. Żmuda i p. Raczkowska - Papież
       
Michał Sikora
lekcja opis zastępca uwagi
3 2 2B(2) - Wychowanie fizyczne, 6 Elżbieta Żmuda  
4 2 2A(2) - Zastępstwo   całość p. Zając
5 w-f chłopców 2E i 2G - Wychowanie fizyczne, Anna Tysiąc informatyka 13
6 w-f chłopców 3A i 3B - Wychowanie fizyczne, 21 Kinga Kowalska j. niemiecki
7 3 3H(2) - Uczniowie zwolnieni do domu   wypr. p. Raczkowska - Papież
       
Aneta Wasilewska
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 2C - Uczniowie przychodzą na 8:55    
2 3 3D - Geografia, 18 Sabina Dankiewicz- Durlik  
4 2 2H - Geografia, 19 Halina Schlesinger matematyka
5 3 3A - Geografia, 19 Joanna Wielowska  
6 3 3C - Geografia, 18 Joanna Wielowska  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN