GMINNY KONKURS PATRIOTYCZY
Dodane przez admin dnia 30-10-2018
ZNAMY JUŻ WYNIKI GMINNEGO KONKURSU PATRIOTYCZNEGO

Uczniowie rywalizowali w następujących KONKURSACH:
- RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ
- WIEDZY POD TYTUŁEM „JAK RODZIŁA SIĘ NIEPODLEGŁA 1914-1921”
- PLASTYCZNY – KOMIKS „ONI TWORZYLI NIEPODLEGŁĄ”

Serdecznie zapraszamy LAUREATÓW wraz z opiekunami na Uroczystą Galę wręczenia nagród
we wtorek, dnia 6 listopada 2018 r. na godz. 12.00 do Szkoły Podstawowej nr 6 w Skawinie przy ul. Wincentego Witosa 4.
Organizatorzy konkursu

--->>> --->>> --->>> LISTA LAUREATÓW <<<--- <<<--- <<<---




KONKURS RECYTATORSKI POEZJI PATRIOTYCZNEJ

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych w gminie Skawina klas I-IV

I miejsce:
ADAM KOLASA - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie
KACPER SEKUŁA - Szkoła Podstawowa w Rzozowie
II miejsce:
ALEKSANDRA APOSTOŁ – Katolicka Szkoła Podstawowa w Skawinie
MARTYNA BARGIEL - Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie
III miejsce:
MATEUSZ RADWAN - Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie
EMILIA MASSALSKA - Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie

Wyróżnienia:
ALEKSANDRA OSTROGÓRSKA – Szkoła Podstawowa w Rzozowie
MAGDALENA JEZIORO - Szkoła Podstawowa w Pozowicach
MARIA GARLEJ – Szkoła Podstawowa w Zelczynie




KONKURS WIEDZY PT „JAK RODZIŁA SIĘ NIEPODLEGŁA 1914-1921”

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych w gminie Skawina klas VI-VIII oraz 3 kl. gimnazjum

I miejsce:

MICHAŁ PTASZYŃSKI - Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie
II miejsce:
BARTOSZ LELEK -Szkoła Podstawowa w Radziszowie
HUBERT TYRKA - Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie
III miejsce:
JULIA SZOPA - Szkoła Podstawowa w Zelczynie
JULIA PAZDRO - Szkoła Podstawowa w Zelczynie

Wyróżnienia:
MICHAŁ JANEK - Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie
PIWOWOŃSKI ADAM- Szkoła Podstawowa w Krzęcinie



KONKURS PLASTYCZNY – KOMIKS „ONI TWORZYLI NIEPODLEGŁĄ”

Uczestnicy: uczniowie szkół podstawowych w gminie Skawina klas IV-VI oraz VII- VIII i 3 kl. gimnazjum.


Klasy IV-VI

I miejsce:
EMILIA JASTRZĘBSKA - Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie
II miejsce:
JULIA SIKORSKA - Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie

Klasy VII-VIII i 3 G.


I miejsce:
ALEKSANDRA PACUŁT - Szkoła Podstawowa w Zelczynie
II miejsce:
ŁUCJA ORMANIEC - Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie
II miejsce:
MICHAŁ PTASZYŃSKI - Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie

Wyróżnienie:
JULIA OPYRCHAŁ - Szkoła Podstawowa w Zelczynie

JESZCZE raz GRATULUJEMY!!! :D:D:D