Konkurs propagujący troskę o zwierzęta zimą! SP6!
Dodane przez admin dnia 18-01-2018

W słoneczną środę 17.01.2018 r. w Szkole Podstawowej nr 6 w Skawinie odbyło się rozdanie nagród w ramach Gminnego Konkursu Międzyświetlicowego „Pomóżmy zwierzętom przetrwać zimę” zorganizowanego przez wychowawców świetlicy mgr Aleksandrę Porębską oraz mgr Jolantę Szumny.

W ramach akcji została przeprowadzona także zbiórka żywności, koców i akcesoriów zwierzęcych na rzecz Skawińskiego Stowarzyszenia Pomocy dla Zwierząt.





Więcej >>>



Głównym celem konkursu było uwrażliwienie uczniów na potrzeby zwierząt w trudnym dla nich okresie, jakim jest zima oraz rozbudzenie poczucia odpowiedzialności za ich los.

Jury w składzie: pani dyrektor mgr Urszula Osielczak, nauczyciel plastyki – pani mgr Anna Bartusik, bibliotekarz – pani mgr Agnieszka Hajto, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej pani mgr Karolina Ożóg dnia 02.01 2018 r. dokonało oceny przedłożonych prac i nagrodziło je wyszczególniając dwie kategorie.


KATEGORIA I: PRAKTYCZNOŚĆ, UŻYTECZNOŚĆ
Miejsce 1 – Szkoła Podstawowa nr 1 w Skawinie
Miejsce 2 – Katolicka Szkoła Podstawowa w Skawinie
Miejsce 3 – Szkoła Podstawowa nr 6 w Skawinie

KATEGORIA II: GLOBALNE, NIETUZINKOWE PODEJŚCIE DO TEMATYKI
Miejsce 1 – Szkoła Podstawowa w Rzozowie 4
Miejsce 2 – Szkoła Podstawowa nr 2 w Skawinie
Miejsce 3 – Szkoła Podstawowa nr 4 w Skawinie

WYRÓŻNIENIE:
Szkoła Podstawowa w Krzęcinie

Nagrody zostały pozyskane dzięki współpracy z: Urzędem Miasta i Gminy Skawina, Fundacją Dar Serca oraz Radą Rodziców Szkoły Podstawowej nr 6 w Skawinie.

Sponsorom serdecznie dziękujemy za wsparcie i pomoc w propagowaniu tak ważnej tematyki, jaką jest dbanie o naszych czworonożnych przyjaciół.

Wszystkim uczestnikom dziękujemy za zaangażowanie i pomysłowość w wykonaniu prac, a zwycięzcom gratulujemy wygranej!















--->>> zwiń <<<---