Kolejna edycja warsztatów tanecznych.
Dodane przez admin dnia 05-01-2018
W grudniu zakończyła się w Naszej Szkole kolejna edycja warsztatów tanecznych organizowanych pod hasłem „Zadziw Świat”. Warsztaty są realizowane już od trzech lat przy współudziale środków pozyskanych z Budżetu Miasta i Gminy Skawina oraz od sponsorów prywatnych. Zajęcia odbywały się, co dwa tygodnie począwszy od początku października i były dedykowane młodym sympatykom tańca z naszej szkoły oraz okolicznych szkół podstawowych.

W tym roku uczestnicy przygotowywali układy w stylach: Bollywood i Hip hop, które zaprezentowali 7 grudnia na Koncercie „Zadziw Świat Odkrywamy Talenty” jako występy niespodzianki.
Tegoroczne uczestniczki, dziewczęta ze Szkół Podstawowych nr 2 oraz nr 6 pracowały pod kierunkiem instruktorów tańca i choreografów Krakowskiego Studia Tańca SK ART: pani Anity Tomana-Kamińskiej oraz pana Krystiana Chorążaka.

Wszystkim młodym tancerkom dziękujemy i życzymy wielu miłych wrażeń związanych z rozwijaniem ich pasji, natomiast tych wszystkich, którzy chcą ciekawie i aktywnie spędzić czas wolny, zapraszamy serdecznie na warsztaty tańca w przyszłym roku.

--- --- >>> zobacz galerię zdjęć <<< --- ---