In-Post s-cool
Dodane przez admin dnia 02-07-2023
Miło nam poinformować, że Nasza szkoła będzie uczestniczyć w inicjatywie społecznej pod nazwą In-Post s-cool, realizowanej w ramach I edycji Wolontariatu Grupowego InPost InHelp.

Organizatorem inicjatywy jest InPost z siedzibą w Krakowie przy ul. Pana Tadeusza 4.

Dzięki zaangażowaniu lidera projektu Pani Aleksandry Szczypczyk-Klimek oraz sporej grupy Wolontariuszy uczniowie i nauczyciele będą uczestniczyć w licznych warsztatach edukacyjnych m.in. z takich dziedzin jak: bezpieczeństwo w sieci, robotyka, finanse, projektowanie graficzne, malarstwo, języki obce (francuski, angielski), zarządzanie projektami, psychologia/pedagogika (m.in. praca w zespole, emocje, autoprezentacja, komunikacja, zarządzanie wiedzą, techniki pamięciowe, negocjacje).
W ramach inicjatywy powstaną miejsca do integracji uczniów w czasie przerw między zajęciami - renowacja i urządzenie 2 patiów - w tym edukacja z zakresu ogrodnictwa (sadzenia i pielęgnacji roślin) oraz popularyzacja gier chodnikowych. Ponadto zaplanowano zakup sprzętu sportowego, w celu popularyzacji gier i zabaw grupowych na świeżym powietrzu.